Kurumsal Web Sitesi

Firmamız, kurumsal web sayfası taleplerinizi hazır piyasa yazılımları kullanmadan, kendi yazılım ve tasarımlarımız ile çözmektedir.

Web Tasarımı firmanın online vitrin ve itibarıdır. Güzel bir vitrine ve modern bir iç mimariye sahip olan bir dükkan veya ofisin müşteride uyandıracağı izlenim, aynı şekilde görsel ve profesyonel bir yazılım altyapısına sahip bir web sayfasına eşdeğer olacaktır.  Web sayfasının artısı bu vitrinin caddeden geçenlere değil dünya geneline sunuyor olmanızdır. 

Ajans İstanbul olarak müşterilerimize sunduğumuz tüm web site çözümleri, müşterin içeriklerini kendi yönetebileceği, yazı resim, döküman vb meteryalleri ekleyebileceği, mobil uyumlu profesyonel yönetim paneline sahiptir. Dilerseniz sistemden ekstra kullanıcı tanımlayarak, içerik yönetimi, ürün yönetimi, iletişim mesajları gibi modüllerin kullanımını paylaştırabilirsiniz.

İstanbul Tuzla merkezli firmamız sadece Anadolu Yakası'nda değil İstanbul un tüm ilçeleri ve diğer şehirlerdeki firmalara da web sitesi taleplerinde sorunsuz hizmet ve destek verebilmektedir.