Haber Sitesi

Ajans İstanbul Haber Yazılımı, bir haber sitesinde olması gereken her unsurun en ince titizlikle düşünülerek hazırlandığı bir sistemdir.

Siz sadece haberlerinizi yayınlar ve içeriğinizi üretmeye odaklanırsınız. Ajan İstanbul haber yazılımları size hem zamandan kazandırır, hem gerçekten işinizi yapmanızı sağlar, hem de sade, etkili arayüzleriyle ziyaretçilerinize haber okuma noktasında muhteşem bir deneyim sunar.

Tasarıma dair karar vermekte zorlanıyorsanız, ekibimizle görüşerek bütçenize, haberlerinizin yoğunluğuna, sitenizin trafiğine ve kapasitesine göre ücretsiz tasarım danışmanlığı alabilirsiniz. Konusunda uzman arkadaşımız sitenizin önceki yazılımını detaylı bir şekilde analiz ederek size nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda rehberlik edecektir.

ÖZEL MOBİL SÜRÜM
Ajans İstanbul haber sitelerine özel responsive sürümü sayesinde sadece bilgisayardan değil, bütün mobil cihazlardan da erişilebilir.

GELİŞMİŞ YÖNETİM PANELİ
Gelişmiş yönetim paneli sayesinde sitenizin bütün alanlarını aktif / pasif yapabilir, sitenize kolayca içerik ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

OTOMATİK AJANS BOTLARI
Haber siteniz için abone olduğunuz ajansların haberlerini otomatik ajans botları sayesinde kolaylıkla takip edin.

ÜST DÜZEY GOOGLE OPTİMİZASYONU
Haber sitenize eklediğiniz içeriklerin Google'da ve Google News'te yer alabilmesi, Google ile tam uyumlu olabilmesi için gereken her şey mevcut.

BİR HABER SİTESİNDE GEREKEN HER ŞEY
Ajans İstanbul haber yazılımlarında bir haber sitesinde olması gereken her şeyi sunmaya çalıştık. Sizlerden gelen geri dönüşlerle de sürekli geliştiriyoruz.

SATIŞ SONRASI TEKNİK DESTEK
Haber sistemini satın aldıktan sonraki 1 yıl ücretsiz olmak üzere, teknik ekibimiz size tam destek veriyoruz. En küçük sorununuzda hemen yanınızdayız.